בזכות ולא בחסד

ההזדקנות, המלווה בהידרדרות גופנית ומנטלית, היא תהליך טבעי הפוקד את מרבית האוכלוסייה ומייצר תחושות בלבול וחוסר אונים אצל הקשיש ובני משפחתו. גורמים רבים בקהילה המכירים בקושי מעניקים לקשישים ולבעלי מגבלות תפקודיות זכויות ושירותים שונים.
כדי להקל על הקשיש ומשפחתו, השירות הראשון שמעניקה Manpower Care הוא אבחון וייעוץ על ידי עובדים סוציאליים מומחים בנוגע למימוש זכויותיו.אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון והידע המקצועי שרכשנו, את היכרותנו המעמיקה עם השירותים בקהילה ואת ההסכמים שאנו מקיימים עם הגופים המרכזיים בתחום.

שירות Manpower Care לסיוע במימוש זכויות:

  • ליווי צמוד של עובד סוציאלי לקשיש ובני משפחתו, המספק את כל המידע הדרוש ומסייע בהגשת בקשות ובהליך הביורוקרטי, עד למימוש הזכויות המלא.
  • ידע וניסיון רב שנים בטיפול, סיעוד וייעוץ, לצד התעדכנות מתמדת בחוקים ובתקנות, המאפשר לנו לתת לכם את הסיוע הרחב ביותר למיצוי זכויותיכם.
  • התאמה אישית לצורכיכם. בזכות מומחיותנו בתחום נוכל לסייע לכם במימוש הזכויות המגיעות לכם: זכויות סיעוד, זכויות רפואיות, זכויות נפגעי אירוע מוחי, זכויות ניצולי שואה, זכויות נכים, זכויות נכי צה”ל ונפגעי פעולות איבה.
  • קשרי העבודה של Manpower Care ושיתופי הפעולה שאנו מקיימים עם גורמים רפואיים ועם המוסדות המממנים מבטיח את הטיפול היעיל ביותר בתביעת הזכאות, ואת מיצוי הזכויות באופן מקסימלי

    למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.