מטפלים זרים לקשישים – שירותי סיעוד ע”י מטפלים זרים

היחידה לאיתור, מיון והעסקת עובדים זרים

כאשר המצב התפקודי יורד, ובן משפחתנו זקוק להשגחה וסיוע בכל שעות היום, אנו פונים לעזרתם של העובדים הזרים. בשלב זה צפים ועולים סימני שאלה רבים: לאן לפנות, כיצד לקבל אישור זכאות ואיך למצוא עובד שיתאים; אל אלה מתלווים החששות: האם נצליח לסמוך על אדם זר שייכנס לביתנו, יטפל בהורינו, האם תהיה כימיה בינינו?

היחידה המיוחדת לאיתור, מיון והעסקה של עובדים זרים לסיעוד בלעדית ל-Manpower Care
והיא תלווה אתכם לאורך כל הדרך: החל בטיפול בהליכים הביורוקרטיים והאדמיניסטרטיביים בכרוכים בהעסקה, דרך איתור העובד המתאים ביותר ועד לליווי בהליך ההסתגלות והטיפול עצמו.

כחברה גדולה בפריסה ארצית, יש ביכולתנו להציע לכם את המטפלים המתאימים ביותר בזמינות מרבית ומיידית, וכן את המומחיות שלנו בכל התחומים הנלווים – האישיים, הביורוקרטיים והמשפטיים. אנחנו כאן כדי לסייע לכם בהתמודדות המשפחתית הכרוכה בשינוי, לתמוך במטפלים ולספק פיקוח צמוד וקפדני למשך כל תקופת ההעסקה.

רק ב- Manpower Care תזכו לשירותי היחידה לאיתור, מיון והעסקה של עובדים זרים:

הליכים ביורוקרטיים: מתן אינפורמציה וסיוע רלוונטי הנוגע לאישורים, קבלת היתר העסקה לעובד זר וכן מיצוי זכויות בקהילה ועדכונים על שינויי מדיניות של הביטוח הלאומי.

איתור וגיוס מטפל זר העונה על כל הצרכים והדרישות שהגדירה המשפחה. מערך הפועל בפריסה ארצית מלאה, מעסיק עובדים דוברי שפות רבות, ומספק מענה מהיר ומקצועי.

עבודת המטפלים: הכשרה לעובדים הזרים, הכוללת סדנאות החייאה, הכשרה בפעילות גופנית וטיפול ייחודי בחולי סוכרת. סיוע ותמיכה מלאה במטפלים במהלך עבודתם, ריענון נוהלי עבודה ופיקוח שוטף.

תמיכה בבני המשפחה: תמיכה רגשית, מתן עצות וכלים לקראת כניסת דייר חדש לבית, ייעוץ והכוונה בהתנהלות היומיומית.

פתרונות נוספים: מענה מהיר וממוקד למקרים חריגים, גישור וסיוע בתקשורת לאורך כל תקופת העסקה בין העובד למשפחה.

    למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.