כשהמציאות מתפרקת, אנחנו מסייעים לחבר את החלקים 

Manpower Care מתמחה במתן פתרונות ייחודיים לטיפול בחולי האלצהיימר ומחלות הדמנציה.

הדמנציה היא אוסף של תסמינים ומחלות (בהן אלצהיימר), שמתבטאת בהידרדרות בתפקודים הקוגניטיביים והמנטליים עד למצב של תלות מוחלטת באחרים. היא שכיחה בקרב קשישים (עד ל-30% אצל בני 85 ומעלה), אך קצב ההתקדמות שלה משתנה מאדם לאדם. מדובר אמנם במחלה חשוכת מרפא, אולם מחקרים עדכניים מוכיחים כי האבחון בדמנציה או באלצהיימר אינו סוף פסוק. כיום, עומדות לפני החולה, משפחתו ומטפליו אפשרויות טיפול מגוונות, שיש בידן להאט את קצב התקדמות המחלה ואף לשפר באופן ניכר את איכות חייו של המטופל.

אף שהדמנציה אינה מופיעה ביום אחד ואין בה משם הפתעה לחולה או לסביבתו, טיפול בחולי אלצהיימר ובחולים דמנטיים מעורר התמודדויות מורכבות הן אצל משפחתו של החולה והן בצוות המטפל. המטופל, ולעתים גם בני המשפחה הסובבים אותו, חווים משבר קיומי והתפרקות של המציאות המוכרת, וזקוקים לתמיכה מקצועית כדי להסתגל למציאות המשתנה, להתייצב מחדש ולהאט את ההידרדרות ביכולות החולה ככל האפשר.

אחרי עשרות שנות התמחות והיכרות מעמיקה עם צורכיהם של החולים השונים, פיתחה חברת הסיעוד Manpower Care מגוון של פתרונות ייעודיים של טיפול בחולי אלצהיימר ודמנציה ותמיכה בבני משפחותיהם. השירות הייחודי של Manpower Care נעשה בידי מטפלים מנוסים, המומחים בטיפול במחלות הדמנציה שהוכשרו בידי עמותת “עמדא”, ובליווי והדרכה צמודים של עובדת סוציאלית.

הטיפול כולל מערך רחב של אמצעי עזר, ובכלל זה ערכה ייחודית לגירוי חושים, המותאמים לכל מטופל ומסייעים בשימור היכולות הקוגניטיביות שלו, משפרים את איכות החיים שלו ומסייעים למשפחה בטיפול היום יומי.

בנוסף, מעניקה  Manpower Care מגוון של שירותים נוספים, ייחודיים:

  • התאמת מטפלת המתמחה בטיפול בחולים דמנטיים
  • ליווי תהליך בהסתגלות של המטופל לנוכחות גורם חדש בחייו
  • תמיכה במשפחה על ידי צוות עובדים סוציאליים ואחיות שהוכשרו לתחום זה

    למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.