מטפלים סיעודיים – שירותי סיעוד לקשישים עם השגחה וליווי

קשישים סיעודיים זקוקים לטיפול והשגחה מלאים – בבית או בבית החולים. בשעה זו, כאשר המצב התפקודי יורד ובן המשפחה זקוק להשגחה וסיוע בכל שעות היום, אנו פונים לעזרתם של מטפלים סיעודיים. אלה – תושבי ישראל או זרים – עוברים אצלנו הכשרה ארוכה ומותאמת, כדי להבטיח את המענה המסור ביותר ליקירכם.

ניסיוננו הרב במתן עזרה לקשישים, ומקצועיותם של אנשי הצוות שלנו, מבטיחים התאמה מרבית לכל צורך: רפואי, פארה-רפואי ורגשי. לבד מסדנאות והכשרות מקצועיות – ובהן סדנאות החייאה, הכשרה בפעילות גופנית וטיפול ייחודי בחולי סוכרת ובחולי אלצהיימר – כל מטפל או מטפלת לקשישים זוכים בסיוע מקצועי ותמיכה מלאה בידי צוות של מומחים העומד לרשותם.

כשנדרשת לכם השגחה מקיפה, 24/7, זה הזמן לפנות אלינו להתאמת שירותי סיעוד פרטיים. אפשרו לנו להיות לעזר כנגדכם.

רק בשירותי השגחה וטיפול פרטיים של ManpowerCare תקבלו:   

שירותי סיעוד לקשישים ע”י מטפלים סיעודיים

המותאמים למטופל לפי צרכיו: טיפול אישי וייחודי לחולי אלצהיימר ודמנטים, טיפול ייחודי לחולי סוכרת והתמחות בפעילות גופנית לגיל השלישי.

שירותי השגחה אישית למטופלינו המאושפזים בבתי חולים

השגחה יום ולילה לתקופה המאושרת על ידי ביטוח לאומי ולאחריה. בזכות הסדרי  ManpowerCareעם קופות החולים, זכאים המטופלים המאושפזים בבית חולים בעלי ביטוחים משלימים לקבלת החזר של עד 80% מההוצאות על טיפולי סיעוד פרטיים.

שירותי השגחה וטיפול פרטיים

בנוסף לשירותים הניתנים לזכאי גמלת סיעוד, אנו מספקים מטפל או מטפלת לקשישים באופן פרטי, בהתאם לצורך המטופל ומשפחתו.

זמינות מרבית לכם ולהוריכם

הודות למאגר המטפלים הגדול שמנהלת ManpowerCare  ולמענה הטלפוני 24 שעות ביממה, מאפשרת החברה קבלת שירות בזמינות הגבוהה ביותר, ללא התחייבות לתקופת השירות הנדרשת.

    למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.
    טיפול בהורים מבוגרים