מחזקים את הצד הבריא

טיפול בנכי צה”ל ונפגעי פעולות איבה

בין אם מדובר בטיפול לתקופה קצרה ובין אם בליווי קבוע; בטיפול סיעודי, ליווי או בשירותי חונכות, Manpower Care עושה כל שביכולתה כדי לסייע למטופל בשיפור איכות חייו ובהשתלבותו בסביבה ביתר קלות, מתוך שמירה על אורח חייו וכבודו.

Manpower Care מספקת, באמצעות חברת הבת נתיב 2 שיקום, שירותי טיפול סיעודי בפריסה ארצית לאנשים בעלי מוגבלות פיזית, והיא מורשית מטעם משרד הביטחון לספק ליווי וחונכות לנכי צה”ל, לנפגעי פעולות איבה ולמשפחות השכולות.

שירותי נתיב 2 שיקום מקבוצת Manpower Care לנכי צה”ל ונפגעי פעולות איבה כוללים:
שירותי ליווי – לנכי צה”ל המוגבלים מבחינת תפקודם היומיומי:
• טיפול אישי בנכה (היגיינה, האכלה והלבשה).
• טיפול בסביבת המגורים (בישול ותחזוקת הבית).
• ניוד המטופל בכיסא הגלגלים.
• ליווי לטיפולים רפואיים ושיקומיים.

שירותי חונכות – לנכי צה”ל הזקוקים לתמיכה וסיוע בפעילויות חברתיות ובינאישיות:
• עידוד וסיוע בפעילויות חברתיות.
• שיפור מיומנויות התנהגותיות ומשפחתיות.

ליווי בני המשפחה
כחלק מהטיפול בנכה מלווה Manpower Care גם את בני משפחתו באופן הדוק ושוטף, תומכת בהם ומייעצת החל מרגע הפנייה ולכל אורך התהליך.

יתרונות הטיפול והליווי של Manpower Care:
מטפלים בעלי הכשרה וניסיון. כדי להשיג את איכות הטיפול הגבוהה ביותר למטופליה, Manpower Care מספקת לעובדיה הכשרות בתחום הסיעוד וכן ליווי מקצועי והדרכה קבוצתית של מנחי קבוצות ועובדים סוציאליים. כן מעמידה החברה לרשות המטפלים מערך רווחה ומשאבי אנוש מפותח, המסייע להם להתפתח באופן אישי ולספק שירות איכותי, מסור ומקדם.

צוות רב מקצועי הכולל עובדים ועובדות סוציאליות בעלי התמחות בתחום השיקומי, המחזיקים בראייה שיקומית כוללת שנועדה לקדם ולפתח את יכולותיו של הנכה באופן אופטימלי.

התאמה מלאה לצורכי המטופל. באמצעות העסקת מגוון רחב של מטפלים סיעודיים, מלווים וחונכים בפריסה ארצית, בעלי ניסיון רב והתמחויות טיפוליות שונות, מאפשרת Manpower Care זמינות מלאה והתאמה מרבית לצרכיו האישיים של כל מטופל, בהתאם למצב בריאותו ותפקודו.

מענה 24 שעות ביממה. באמצעות מוקד טלפוני אנושי 24 שעות ביממה, ומגוון רחב של מטפלים זמינים, מחויבת Manpower Care לסייע לכם בכל מצב, בשגרה ובמצבי חירום.

שירותים נוספים – קוביות קישורים לשירותים האחרים הקרובים לשירות זה:

תוכלו להיעזר גם בשירותים נוספים:

טיפול סיעודי לזכאי גמלת סיעוד| מיצוי זכויות | שירותי השגחה וטיפול פרטיים

למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

    למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.