פיצוח האתגר של חיפוש אחר מטפלת

החיפוש אחרי מטפלת סיעודית לקשישים הוא חיפוש לא קל בכלל. מדובר על עבודה קשה, מאתגרת נפשית ופיזית, כזו ששמה את האדם הקרוב אלינו חסר אונים בידי מי שאמונה על הטיפול בו מאלף ועד תו. לא פעם אנחנו רואים את הרתיעה מהחיפוש אחרי אנשי מקצוע העוסקים בתחום.

אבל האמת היא שאנחנו, בתור אלו העובדים בתחום, יודעים בדיוק איך למצוא עבורכם שירותי סיעוד. זו יכולה להיות מטפלת סיעודית זמנית וזו יכולה להיות התאמה בין חברת סיעוד לאנשי מקצוע שיתנו את השירות הטוב ביותר בתחום.

כאשר אנחנו מדברים על עולם הסיעוד, אנחנו מדברים על מקצוע שמבוסס על אמון. כדי שתוכלו להאמין בנו ובעבודה בה אנחנו משקיעים בכל יום מחדש, חשוב לנו לפרוש בפניכם את ה- ‘אני מאמין שלנו’. חשוב לנו לתת לכם את המידע שיאפשר לכם לבחור בנו בלב שלם.

שהרי עולם הסיעוד הוא לא עולם בו אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לבחור אנשי מקצוע על יד המקרה. כאן מדובר במלאכת מחשבת של התאמה בין העובד או העובדת ללקוח.

החיפוש אחר מטפלת סיעודית לקשישים מתחיל בירידה לפרטים

אחד הדברים שעין מבחוץ לא ממש מבחינה בהם הוא בכך שבין אם אנחנו מחפשים מטפלת סיעודית זמנית ובין אם אנחנו מחפשים מי שיוכלו לתת שירותי סיעוד, אנחנו מדברים על תחום מאוד רחב של צרכים ויכולות כאשר לא כל מי שעובד בתחום בהיכרח יתאים לעבודה בכל מקום.

לדוגמא, אם אנחנו מדברים על טיפול באישה מבוגרת שעברה תאונת דרכים קלה ועכשיו צריכה לחפש שירותים של חברת סיעוד עבור תיאום של מטפלת סיעודית זמנית, אנחנו בדרך כלל נבחר מטפלת רגישה, עדינה, כזו שיודעת לבצע את המטלות באופן נעים ולא ארסיבי. בדרך כלל אנחנו נחפש אשת שיחה נעימה המדברת עברית היטב, מי שתאפשר ללקוחה להרגיש הכי בנוח שאפשר לאחר הטראומה שחוותה.

אבל, אם אנחנו מדברים על שירותי סיעוד עבור אדם מבוגר החולה בדמנציה למשל, בדרך כלל נבחר במטפלת בעלת יכולות פיזיות, מי שיכולה לעזור למטופל שלא יכול לעזור לעצמו. לעיתים, במקרים של דמנציה חריפה, היכולת השפתית מאבדת את המשמעות שלה לאור הכישורים הפיזיים והמוטוריים של מי שאמונה על הטיפול בחולה.

כלומר, העבודה שלנו, בתור מי שמבצעים את התיאום בין אנשי המקצוע ובין הלקוחות, היא בראש ובראשונה לאפיין את אנשי המקצוע שלנו כדי לתת ללקוחות שלנו כלים שיאפשרו להם להבין האם מדובר באיש המקצוע אותו הם מחפשים או שהפעם אנחנו צריכים למצוא עבורם התאמה אחרת.

מטפלת סיעודית לקשישים צריכה כמובן להיות מי שאנחנו יכולים לסמוך עליה

לא רק ההתאמה בין אשת הטיפול ובין הלקוח חשובה, אנחנו כמובן צריכים להיות בטוחים כי מדובר על מי שאנחנו יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות. קשה לחשוב על עוד סיטואציות בהן אדם מבוגר או אישה מבוגרת עומדים כל כך חסרי אונים מול אדם אחר.

לכן, חשוב לנו, בתור אלו המגייסים את כוח האדם ומחברים בינו ובין חברות סיעוד זו או אחרת, להיות בטוחים כי מדובר על מי שאנחנו יכולים לסמוך עליהן באופן מלא.

אנחנו מקיימים מבדקים שונים, מראיינים בקפדנות ומבצעים את כל המהלכים הנדרשים כדי להבטיח כי אנחנו שולחים אשת מקצוע מיומנת ורגישה שתאפשר למטופל להרגיש הכי טוב שאפשר.

עבודה בתחום הסיעוד היא לא עבודה קלה, העובדות שלנו חשובות גם כן

עבודה של מטפלת סיעודית היא לא עבודה קלה. לכן, חשוב לנו יותר מכל, לדאוג לרווחה של העובדות שלנו ולהיות בטוחים כי הן עובדות במוסדות ואירגונים מנוהלים היטב.

    למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.