לכל אדם הזכות לחיות בכבוד, חיים בעלי משמעות, עד אחרית ימיו.

זה כמה עשורים שתוחלת החיים עולה, בעולם כולו וגם בישראל.
פריצות הדרך בעולם הרפואה, לצד העלייה ברמת החיים בעולם המערבי וגורמים נוספים הביאו לכך שאוכלוסיית הזקנים גדלה באופן משמעותי, והיא צפויה לגדול עוד ועוד בעשורים הקרובים.

• בישראל, עתידה אוכלוסיית הזקנים להכפיל את עצמה בתוך עשר שנים – מ-900,000 ל-1.7 מיליון!
• כ-36% מתוכם הם קשישים המוגבלים בניידות או בביצוע פעולות שונות במשק הבית, וזקוקים לסיוע וסיעוד רצופים.

הנתונים האלה מבשרים על מהפכה דמוגרפית – בשנת 2047 יהיו בעולם יותר זקנים מילדים! העולם, ובתוך כך גם ישראל, חייב להיערך למתן פתרונות לבני הדור השלישי, עוד היום. 

Manpower Care, הצופה את פני העתיד, הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה במטרה לענות על שני צרכים חיוניים:

• לספק מענה מקיף לאוכלוסייה המתבגרת ולבעלי צרכים מיוחדים
• להעצים את עולם העבודה באמצעות הכשרת מטפלים סיעודיים, מתן הזדמנויות לתעסוקה ולקידום קריירה לעובדים מצטיינים.

כחברה המתמקדת בטיפול ובסיוע לבני הגיל השלישי ולבעלי צרכים מיוחדים, אנו שואפים להעניק תחושת ביטחון אישי ושקט נפשי ללקוחותינו, ולהתאים לכל אחד ואחת מהם את הטיפול המתאים, המסור והקשוב ביותר.

כמי שמובילה את שוק התעסוקה בישראל, הרואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה, חרטה Manpower Care על דגלה ערכים של כבוד, שירות, מקצועיות, אמון והעצמה כלפי עובדיה, והיא תהפוך כל אבן כדי לספק בידם את הכלים הדרושים להיטיב עם מטופליהם בכל דרך.

על שלושה אבני יסוד נשענת רוח ManpowerGroup העולמית:
• על אנשים
• על ידע
• על חדשנות

כחברה המקדמת ערכים של מוסר, הבנה עמוקה בתחומי פעולתה, אמון ושקיפות, פועלת Manpower Care מתוך אחריות תאגידית, ומחויבת לקוד אתי גלובלי.

עם צוות עובדים מקצועי מהשורה הראשונה, ובהם עובדים סוציאליים מנוסים הבקיאים בתחום הזיקנה; וצוות מטפלים מסור ומעודכן – ישראלים וזרים, גברים ונשים – העובר השתלמויות והדרכה בכל עת וזוכה לליווי אישי וקפדני, אנו משוכנעים כי יש בידינו היכולת להיטיב עם חייהם של מטופלינו, בכל תחום מתחומי חייהם. בזכות גישה טיפולית מתקדמת, הרואה את האדם במרכז, אנו מעניקים לאוכלוסיית הקשישים, הסיעודיים והדמנטיים, ולבעלי הצרכים המיוחדים, את הזכות לחיות בכבוד, עד אחרית ימיהם.