אנחנו מאמינים כי לכל אדם הזכות לחיות חיים בעלי משמעות, ולהזדקן בכבוד.

Manpower Care מקבוצת Manpower ישראל מתמחה במתן שירותי טיפול וסיעוד לקשישים ולאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, ונמנית עם החברות המובילות בתחום זה בישראל.          
לאורך שנים של תמיכה באוכלוסייה המזדקנת פיתחה Manpower Care מעטפת שירותית כוללת, המציעה סל פתרונות לקשישים הניתנים מתוך קשב, רגישות ומקצוענות שאין שנייה לה. כחברה-בת של Manpower ישראל, חרתה Manpower Care על דגלה מחויבות למטופליה, בד בבד עם העצמה ומתן כלים ייחודיים לעובדיה.

מטפלי Manpower Care קשובים לא רק אל ההיבט הפיזי של הטיפול בצורכי היומיום, אלא מציעים התייחסות אל מכלול המאפיינים הייחודיים של הזיקנה, ובהם הטיפול בחולי אלצהיימר, הטיפול בחולי סוכרת, ומתן דגש על פעילות גופנית לבני הגיל השלישי. התמקדות בצרכים אלה, לצד תפיסת המטפל כעוגן המרכזי שעליו נשען הטיפול, הם שמקנים ל-Manpower Care את המוניטין שלה כחברה המקצוענית, האמינה והמובילה ביותר בתחומה.

Manpower Care רואה בשיפור איכות החיים של מטופליה ובשקט הנפשי של בני משפחותיהם את משימתה העיקרית, ועל כן קיבלה על עצמה לפעול בהתאם לאמנת שירות מחייבת, שלפיה תספק החברה מענה מיידי לכל פנייה, ופתרון אופטימלי לצרכיו הייחודיים של כל מטופל.

עם הצוות המיומן של Manpower Care נמנים עובדים סוציאליים, אחיות, רופאים ואלפי מטפלים סיעודיים. Manpower Care נושאת תו התקן הבינלאומי ISO 9001 המגדיר את הדרישות ואת תהליכי העבודה הארגוניים שנועדו לספק טיפול מקצועי ואחראי, מענה מושלם לצורכי המטופלים ושירות קשוב, יסודי ואמין. כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצוענות, החברה משקיעה את מרב המשאבים בגיוס מטפלים מן השורה הראשונה ומקנה להם את כל הכלים המקצועיים להצלחה, לרבות מערך משאבי אנוש ורווחה לעובד, ליווי, הדרכה ופיקוח מקצועי שוטף.

בזכות שנים של התמחות, התמקצעות והתפתחות מתמדת, ובזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה החברה-האם Manpower ישראל, משכילה Manpower Care לספק מענה איכותי וקשוב לכל הארגונים והמוסדות הפועלים בתחום, ובכלל זה המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה, משרד הבריאות, קופות החולים, חברות הביטוח ואחרים, זה למעלה מ-20 שנה.