מנפאואר טיפול מנפאואר ישראל הקבוצה מתמחה במתן טיפול סיעודי עבור אוכלוסיות צרכים קשישים ומיוחד, ובקרב החברות המובילות בתחום זה בישראל.

אני מאמין
מנפאואר טיפול רואה מטופליה בשיפור איכות חיים ואת שלוות הנפש של משפחותיהם, מחויב ושליחות מקצועיות מוטו הוא שביעות רצון לקוחות, אני מאמין כי «כל שכבות פעילותה. ייחודה הוא שילוב המנצח של מושג שירות יוצא דופן ותפיסת מטפל העוגן החשוב ביותר להשגת איכות הטיפול שהיא רוצה לתת מטופליה.

איכות השירות
Manpowe Care פועלת בהתאם לאמנת שירות ייחודי, כי מחויבת שירות איכותיים הטיפול הגבוה ביותר בישראל. בהקשר זה החברה לתת מענה מהיר לכל תגובה לבקשה מיידי וזמינות מלאה, התאמת הפתרון האופטימלי לטיפול לצרכים הייחודיים של המטופל.

מטפל איכות
מנפאואר טיפול מפעילה צוות מיומן ומקצועי נרחב, כולל, בין היתר: עובדים סוציאליים, אחיות, רופאים ואלפי מטפלים. כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות, החברה השקיעה את המשאבים ביותר לגייס מטפלים מעולים ונותנת להם את הכלים המקצועיים להצלחה, כוללים משאבים אנושים ורווחת עובדים, הדרכה, הכשרה וליווי מקצועי מתמשך.

הכרה מוסדית
יותר מ -20 שנים של Manpower Care מציעה את השירותים האיכותיים ביותר לכל הארגונים הפועלים בשטח, לרבות – המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה, משרד הבריאות, קופות החולים, וביטוח נלוות. מנפאואר טיפול מוסמכת התקן הבינלאומי ISO 9001 אשר מגדיר את הדרישות ואת תהליכי עבודה ארגוניים, שנועדו לספק טיפול ואחריות מקצועיים, התשובה המושלמת לצרכי חולים ושירות יסודי, אדיבים ואמינים.