כשהמציאות מתפרקת, אנחנו מסייעים לחבר את החלקים 

Manpower Careמתמחה במתן פתרונות ייחודיים בתחום האלצהיימר ומחלות הדמנציה.

הטיפול בחולה אלצהיימר ובחולים דמנטיים מעורר התמודדויות מורכבות הן אצל משפחתו של החולה והן בצוות המטפל. המטופל, ולעתים גם בני המשפחה הסובבים אותו, חווים משבר קיומי והתפרקות של המציאות המוכרת, וזקוקים לתמיכה מקצועית כדי להסתגל למציאות המשתנה, להתייצב מחדש ולהאט את ההידרדרות ביכולות החולה ככל האפשר. אחרי עשרות שנות התמחות והיכרות מעמיקה עם צורכיהם של החולים השונים, פיתחה Manpower Care מגוון של פתרונות ייעודיים לחולי אלצהיימר ודמנציה ובני משפחותיהם.

מחקרים עדכניים מוכיחים כי האבחון באלצהיימר ובדמנציה אינו סוף פסוק. כיום, עומדות לפני החולה, משפחתו ומטפליו אפשרויות טיפול מגוונות, שיש בידן להאט את קצב התקדמות המחלה ואף לשפר באופן ניכר את איכות חייו של המטופל.

השירות הייחודי של Manpower Care נעשה בידי מטפלים מנוסים, המומחים בטיפול במחלות הדמנציה שהוכשרו בידי עמותת "עמדא", ובליווי והדרכה צמודים של עובדת סוציאלית.
הטיפול כולל מערך רחב של אמצעי עזר, ובכלל זה ערכה ייחודית לגירוי חושים, המותאמים לכל מטופל ומסייעים בשימור היכולות הקוגניטיביות שלו, משפרים את איכות החיים שלו ומסייעים למשפחה בטיפול היום יומי.

בנוסף, מעניקה Manpower Care מגוון של שירותים נוספים, ייחודיים:
• התאמת מטפלת המתמחה בטיפול בחולים דמנטיים
• ליווי תהליך בהסתגלות של המטופל לנוכחות גורם חדש בחייו
• תמיכה במשפחה על ידי צוות עובדים סוציאליים ואחיות שהוכשרו לתחום זה

למידע נוסף וייעוץ חינם השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.
Please leave this field empty.

כמו פעוט בגוף של מבוגר

איך מתמודדים עם דמנציה אצל אדם קרוב? »

זה לא סתם בלבול רגעי

לכולנו, בוודאי בגיל הזיקנה, יש רגעים של שכחה ובלבול »